Trójmiasto i okolice - profesjonalne usługi porządkowe

          w związku z dużą ilością zleceń w chwili obecnej nowych zleceń nie przyjmujemy                    664 791 914  

 

Menu

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/albus/domains/albus-cleaning.pl/public_html/templates/gk_rockwall/lib/framework/helper.layout.php on line 154

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/albus/domains/albus-cleaning.pl/public_html/includes/application.php on line 539

Mycie okien

Oferujemy Państwu profesjonalne mycie okien w Rumi, Wejherowie, Łebie, Trójmieście, Lęborku i okolicznych miejscowościach. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta z realizacji zlecenia, dlatego stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz nowoczesny, sprawny sprzęt, aby uniknąć wszelkich nieprawidłowości. Dysponujemy ogromną wiedzą w zakresie czyszczenia powierzchni szklanych i nie tylko, także na wysokości. Serdecznie zapraszamy do współpracy również firmy, jako że zawsze dotrzymujemy tajemnicy służbowej.

Zakres prac:

  • Mycie okien - zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszej pracy liczy się dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie pozwalamy sobie więc na żadne niedopatrzenia i po myciu okien nie zostawiamy smug czy innych nieestetycznych śladów. Usługi Albus Cleaning to gwarancja perfekcji w każdym calu, a także bezpieczeństwa i dyskrecji.
  • Mycie przeszkleń zew. i wew. - poza myciem okien, na terenie Wejherowa, Rumi, Redy i innych nadmorskich miejscowości zajmujemy się także pielęgnacją innego rodzaju przeszkleń. Dzięki naszej pracy, Państwa budynek będzie prezentował się schludnie, co w przypadku firm, na pewno przyczyni się do wywierania pozytywnego wrażenia na kontrahentach.
  • Mycie elewacji - prace wysokościowe nie stanowią dla nas żadnego problemu. Posiadamy sprzęt alpinistyczny, gwarantujący naszym pracownikom pełne bezpieczeństwo, a Państwa budynkowi – piękny, czysty wygląd. Ekipa Albus Cleaning może bowiem dotrzeć w każdy zakamarek elewacji i pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń.
  • Mycie paneli solarnych - w naszej szerokiej gamie usług znajdą Państwo także pielęgnację instalacji fotowoltaicznych, które wymagają wyjątkowej dbałości, aby funkcjonować bez zarzutu i wyposażać dany obiekt w energię elektryczną. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się myciem okien czy innej powierzchni, zawsze dbamy o jak najwyższy standard wykonania.

Już teraz skorzystaj z naszej kompleksowej oferty na mycie okien!