Trójmiasto i okolice - profesjonalne usługi porządkowe

          w związku z dużą ilością zleceń w chwili obecnej nowych zleceń nie przyjmujemy                    664 791 914  

 

Menu

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/albus/domains/albus-cleaning.pl/public_html/templates/gk_rockwall/lib/framework/helper.layout.php on line 154

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/albus/domains/albus-cleaning.pl/public_html/includes/application.php on line 539

Pranie dywanów

 

W ramach naszej oferty sprzątania pomieszczeń, zapewniamy Państwu także najwyższej jakości pranie dywanów. Reda, Rumia, Wejherowo, Gdańsk i Władysławowo to tylko niektóre z obsługiwanych przez nas miejscowości, więc zapraszamy do kontaktu odnośnie ustalenia szczegółów, dotyczących konkretnego zlecenia. Zatrudniamy jedynie odpowiednio przygotowaną kadrę, która zawsze stosuje w swej pracy sprawdzone środki czystości, niepowodujące żadnych uszkodzeń w strukturze dywanu. Całkowita satysfakcja klienta ze zrealizowanego zlecenia jest dla nas absolutnym priorytetem.

Zakres prac:

  • Czyszczenie dywanów, wykładzin - stan, w jakim znajduje się wykładzina lub dywan, znacząco przyczynia się do pierwszego wrażenia, jakie wywiera pomieszczenie na wchodzącej do niego osobie. Nie dziwi więc fakt, że jest to wyjątkowo ważne dla przedsiębiorstw oraz instytucji, dlatego szczególnie do nich kierujemy swoją ofertę prania dywanów. Gwarantujemy przy tym pełną dyskrecję, więc nie muszą Państwo obawiać się wycieku poufnych danych.
  • Czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej - w wyniku częstotliwości użytkowania, pokrycie foteli w aucie czy też mebli w domu lub biurze może znacząco się ubrudzić. Obniża to oczywiście walory estetyczne wewnątrz pojazdu bądź pomieszczenia, więc warto zadbać o jego aktualny stan. W tym celu, oprócz prania dywanów, oferujemy naszym klientom także pielęgnację różnego rodzaju tapicerki. Działamy głównie na terenie nadmorskich miejscowości, takich jak Wejherowo, Reda, Rumia czy Trójmiasto.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pranie dywanów!