Trójmiasto i okolice - profesjonalne usługi porządkowe

          w związku z dużą ilością zleceń w chwili obecnej nowych zleceń nie przyjmujemy                    664 791 914  

 

Menu

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/albus/domains/albus-cleaning.pl/public_html/templates/gk_rockwall/lib/framework/helper.layout.php on line 154

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/albus/domains/albus-cleaning.pl/public_html/includes/application.php on line 539

Sprzątanie mieszkań

Jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług stanowi kompleksowe sprzątanie mieszkań. Wejherowo, Reda, Rumia, Lębork, Gdynia i okolice to nasz główny obszar działań, gdzie bez trudu dojeżdżamy do klienta o umówionej wcześniej porze. Możemy zająć się wszelkiego rodzaju powierzchniami w pomieszczeniach, w tym także oknami, dywanami, wykładzinami, tapicerkami i nie tylko. Wynajęcie naszych pracowników do sprzątania swojego mieszkania to gwarancja bezpieczeństwa, poufności, a także dbałości o każdy szczegół.

Zakres prac:

  • Sprzątanie mieszkań i osiedli - chcąc spełnić oczekiwana każdego klienta, rozszerzyliśmy zasięg wykonywanych usług do całych osiedli. Poza sprzątaniem wnętrz mieszkań, zajmujemy się także pielęgnacją terenów zielonych, w tym koszeniem trawników oraz wycinaniem drzew. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i zawsze szukamy najlepszych rozwiązań.
  • Sprzątanie po remontach - zrozumiałe jest, że wyremontowanie mieszkania wiąże się z bałaganem. Zwykle zostają ślady farby, różnego rodzaju pył, resztki tapety i innego rodzaju zabrudzenia. Możemy Państwa wyręczyć w czynnościach związanych z przywróceniem danego wnętrza do stanu używalności. Wykażemy się przy tym ostrożnością, aby nie uszkodzić efektów pracy, która została w nim wykonana.
  • Sprzątanie po budowie - konstruowanie budynku to złożony proces, którego efektem ubocznym są zazwyczaj jeszcze liczniejsze zabrudzenia niż w przypadku remontu. Przychodzimy jednak Państwu z pomocą także i w tym przypadku, usuwając wszelkie resztki materiałów budowlanych i inne niedoskonałości. Dzięki naszym usługom, szybciej będzie można rozpocząć użytkowanie obiektu.
  • Doczyszczanie - firma Albus Cleaning zawsze dba o precyzję wykonania, dlatego wśród naszych usług sprzątających znajdą Państwo także szczegółowe doczyszczanie, pozwalające pozbyć się nawet najdrobniejszych zabrudzeń. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu kadry, a także zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, żaden detal nie umknie naszej uwadze.
  • Odpylanie - przebywanie w zapylonym pomieszczeniu jest nie tylko nieprzyjemne, ale również szkodliwe dla zdrowia, ponieważ do naszego organizmu może się wtedy dostać wiele groźnych drobnoustrojów. Z tego powodu, nasza oferta sprzątania mieszkań w Redzie, Rumi, Wejherowie i innych miastach blisko wybrzeża została poszerzona także o odpylanie.

Potrzebne ci sprzątanie mieszkania? Skorzystaj z naszej oferty!